Opinie Klientów

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Wyroby kamieniarskie
Average rating:  
 92 reviews
by Maria Połowniak on Wyroby kamieniarskie

Dziękujemy firmie MSG Granit za doskonałe wykonanie nagrobka dla naszych dziadków w Knyszynie. Mówiąc w skrócie, można powiedzieć: perfekcja, solidność i rzetelność w każdym calu, na każdym etapie wykonania zamówienia. Firma posiada szeroki wachlarz wzorów nagrobków i dużą różnorodność granitu, które mogą zadowolić nawet najwybredniejszego klienta. Wdzięczne klientki Maria i Krystyna

by Zofia Jasiuk on Wyroby kamieniarskie

Dziękuję firmie MSG Granit za wykonanie pięknego pomnika na grobie mojego męża.Fachowe doradztwo, szybką realizacja.Szczegolne podziękowania Pani Marcie za zaangażowanie, ciepło,zrozumienie, empatię.W Właścicielom dziękuję ci za profesjonalne dokonanie zmian.Z całego serca polecam firmę , wykonują najpiękniejsze pomniki.

by Katarzyna on Wyroby kamieniarskie

Bardzo dziękuje za bardzo dobrze wykonaną pracę, w określonym terminie i za profesjonalną obsługę Pań, oraz cierpliwość przy pisaniu tekstu na tablicy przy grobie moich rodziców

by Marzena on Wyroby kamieniarskie

Bardzo dziękuję za wykonanie pięknego nagrobka firmie MSG oraz Pani Marcie za okazaną cierpliwość i przemiłą obsługę.

by Anna on Wyroby kamieniarskie

Całemu zespołowi MSG Granit - w szczególności Pani Magdzie za fachowe doradztwo w wyborze pomnika oraz ekipie montażowej za profesjonalnie wykonane prace - z serca dziękuję Anna Wierzbicka

by Alicja on Wyroby kamieniarskie
Alicja

Bardzo dziękuję za wykonanie pomnika mojej mamie. Całość jest wykonana fachowo i z gustem. Profesjonalna obsługa, szczególne podziękowania Pani Magdzie za ogromną życzliwość wobec mojej osoby. Dostaję wiele zapytań o firmę, która wykonała pomnik i zawsze wszystkim szczerze polecam.

by Bożena z rodziną on Wyroby kamieniarskie

Dziękujemy za ładny i elegancki pomnik , wszystko wykonane fachowo. Pani Marta bardzo serdeczna i pomocna, dziękujemy za cierpliwość.

by Zofia i Waldemar on Wyroby kamieniarskie

Dziękujemy za wykonanie pomnika w sposób solidny, zgodny z naszymi oczekiwaniami i Pani Marcie za pomoc i stały kontakt.

by Małgorzata on Wyroby kamieniarskie

Mogę wyrazić jak najlepszą opinię na temat zakładu kamieniarskiego MSG, pomnik wygląda pięknie i estetycznie. Pani Marta bardzo miła, kompetentna i cierpliwa osoba.

by Anna z Córką on Wyroby kamieniarskie

Serdecznie dziękujemy za piękne i estetyczne wykonanie nagrobka.
Zakład Msg Granit wywiązał się z umowy bezbłędnie, a nawet przed czasem.
Opinie o Pani Marcie są w 100% zgodne z prawdą, bardzo kompetentna i uprzejma osoba, na właściwym miejscu.
Anna z Córką

by Mariusz z rodziną on Wyroby kamieniarskie
Podziękowania

Serdeczne podziękowania firmie Msg Granit za wykonanie kolejnego nagrobka dla naszych bliskich. Profesjonalna i fachowa obsługa. Pani Marta bardzo miła i kompetentna osoba.

by Raisa on Wyroby kamieniarskie

Projekt pomnika wiernie odwzorowany w rzeczywistości. Podziękowania pracownikom firmy MSG Granit za rzetelnie wykonaną pracę. Szczególne podziękowania Pani Marcie Swatkowskiej za empatię i profesjonalne podejście.
Firma godna polecenia.

by Maria Połowniak on Wyroby kamieniarskie

W skrócie można powiedzieć o działalności MSG Granit :profesjonalność, perfekcja i rzetelność w pracy na każdym etapie funkcjonowania , począwszy od projektu nagrobka, przygotowaniu umowy, a kończywszy na jego wykonaniu. Jesteśmy wdzięczni pracownikom firmy za szybkie i solidne postawienie nagrobka naszych dziadków w Knyszynie, Bogata oferta wzorów nagrobków i grantów, z których mają być wykonane, jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednego zleceniodawcę. Maria i Krystyna

by Uścinowicz A on Wyroby kamieniarskie
Ocena nagrobek

Szczerze polecam usługi p.Swatkowskich. Fachowo i przedterminowo: zamówienie pomnika na pocz.marca 22 w umowie czas wykonania połowa maja 22 - w realu przed 15 kwietnia 22 nagrobek już stoi. Wykonanie zgodne z zamówiwniem, wszystkie moje pomysły można było wykonać, w przeciwieństwie do innych zakładów kamieniarskich, gdzie proponowano inny kamień, podwójną płytę i termin wykonania do 11 miesięcy. Ceny porównywalne jak u innych. Podpowiedzi Pani Marty przy opracowaniu projektu pomnika nieocenione i trafne. Jestem zadowolony z efektu końcowego. Ocena 10/10. Uścinowicz A.

by Barbara Doliwa on Wyroby kamieniarskie

Serdecznie dziękuję firmie MSG za wykonanie pomnika. Szczególne podziękowanie kieruję w stronę Pani Marty za pełny profesjonalizm , zaangażowanie , fachowość. Dziękuję za pomoc , za otwarte serce i życzliwość. Zlecone wykonanie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami / w szczegółach nawet lepiej/. To wspaniała wizytówka firmy. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę MSG jako rzetelnego wykonawcę w zakresie usług kamieniarskich. Dziękuję również dla Pani Magdy. Barbara

by Halina on Wyroby kamieniarskie

Serdecznie dziękuję firmie MSG Granit za rzetelną i terminową realizację pięknego pomnika. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Marty Swatkowskiej za profesjonalne doradztwo i pomoc oraz współpracę.
Firma godna zaufania. POLECAM!

by Kuklo on Wyroby kamieniarskie
Ocena wykonania zamówienia.

W całej pełni wysoce profesjonalna i bardzo przyjazna klientowi Firma Rodzinna. Pracownicy są bardzo pomocni i zaangażowani ,zarówno w wybór samej formy nagrobka, jak i dobór kamienia. Pani Marta Swatkowska była niezwykle pomocna przy wyborze kamienia a także doradzała sposób projektu graficznego napisów i dodatkowych elementów ozdobnych.Wykonawstwo na bardzo dobrym poziomie. W trakcie realizacji pracownicy w stałym kontakcie z klientem.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu. Bardzo polecamy. Helena i Cezary Kuklo

by Zofia Jasiuk on Wyroby kamieniarskie

Dziękuję firmie MSG Granit za wykonanie pięknego pomnika na grobie mojego męża. Fachowe doradztwo szybka realizacja.Szczegolne podziękowania Pani Marcie za zaangażowanie, ciepło,zrozumienie, empatię.Wlascicielom dziękuję za profesjonalne dokonanie zmian.Z całego serca polecam tę firmę, wykonują najpiękniejsze pomniki.

by Elżbieta on Wyroby kamieniarskie

Chciałabym serdecznie podziękować za realizację pomnika. Szybko, sprawnie i w terminie, dziękuję za fachową i rzetelną pomoc Pani Marcie. Gorąco polecam firmę MSG granit.

by Elżbieta on Wyroby kamieniarskie

Szybko,sprawnie, w terminie , pomnik przepiękny.. Dziekuje za fachowa pomoc Pani Marcie. Goraco polecam firmę MSG!

Page 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»