Opinie Klientów

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Wyroby kamieniarskie
Average rating:  
 79 reviews
by Uścinowicz A on Wyroby kamieniarskie
Ocena nagrobek

Szczerze polecam usługi p.Swatkowskich. Fachowo i przedterminowo: zamówienie pomnika na pocz.marca 22 w umowie czas wykonania połowa maja 22 - w realu przed 15 kwietnia 22 nagrobek już stoi. Wykonanie zgodne z zamówiwniem, wszystkie moje pomysły można było wykonać, w przeciwieństwie do innych zakładów kamieniarskich, gdzie proponowano inny kamień, podwójną płytę i termin wykonania do 11 miesięcy. Ceny porównywalne jak u innych. Podpowiedzi Pani Marty przy opracowaniu projektu pomnika nieocenione i trafne. Jestem zadowolony z efektu końcowego. Ocena 10/10. Uścinowicz A.

by Barbara Doliwa on Wyroby kamieniarskie

Serdecznie dziękuję firmie MSG za wykonanie pomnika. Szczególne podziękowanie kieruję w stronę Pani Marty za pełny profesjonalizm , zaangażowanie , fachowość. Dziękuję za pomoc , za otwarte serce i życzliwość. Zlecone wykonanie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami / w szczegółach nawet lepiej/. To wspaniała wizytówka firmy. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę MSG jako rzetelnego wykonawcę w zakresie usług kamieniarskich. Dziękuję również dla Pani Magdy. Barbara

by Halina on Wyroby kamieniarskie

Serdecznie dziękuję firmie MSG Granit za rzetelną i terminową realizację pięknego pomnika. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Marty Swatkowskiej za profesjonalne doradztwo i pomoc oraz współpracę.
Firma godna zaufania. POLECAM!

by Kuklo on Wyroby kamieniarskie
Ocena wykonania zamówienia.

W całej pełni wysoce profesjonalna i bardzo przyjazna klientowi Firma Rodzinna. Pracownicy są bardzo pomocni i zaangażowani ,zarówno w wybór samej formy nagrobka, jak i dobór kamienia. Pani Marta Swatkowska była niezwykle pomocna przy wyborze kamienia a także doradzała sposób projektu graficznego napisów i dodatkowych elementów ozdobnych.Wykonawstwo na bardzo dobrym poziomie. W trakcie realizacji pracownicy w stałym kontakcie z klientem.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu. Bardzo polecamy. Helena i Cezary Kuklo

by Zofia Jasiuk on Wyroby kamieniarskie

Dziękuję firmie MSG Granit za wykonanie pięknego pomnika na grobie mojego męża. Fachowe doradztwo szybka realizacja.Szczegolne podziękowania Pani Marcie za zaangażowanie, ciepło,zrozumienie, empatię.Wlascicielom dziękuję za profesjonalne dokonanie zmian.Z całego serca polecam tę firmę, wykonują najpiękniejsze pomniki.

by Elżbieta on Wyroby kamieniarskie

Chciałabym serdecznie podziękować za realizację pomnika. Szybko, sprawnie i w terminie, dziękuję za fachową i rzetelną pomoc Pani Marcie. Gorąco polecam firmę MSG granit.

by Elżbieta on Wyroby kamieniarskie

Szybko,sprawnie, w terminie , pomnik przepiękny.. Dziekuje za fachowa pomoc Pani Marcie. Goraco polecam firmę MSG!

by Piotr on Wyroby kamieniarskie

Sprawnie,dokladnie,niezwykle fachowo
w skali od1-10 daję 11

by Jolanta on Wyroby kamieniarskie

Pełen profesjonalizm, doradztwo, ciepła atmosfera, zrozumienie, szybka realizacja pomników. Dziękuję Pani Magdo!!! Jest Pani właściwą osobą na właściwym miejscu. Serdecznie polecam Firmę MSG GRANIT!

by ELŻBIETA on Wyroby kamieniarskie

Dziękuję firmie MSG Granit za cudowny pomnik. Firma godna polecenia, fachowe i profesjonalne doradztwo ( ukłony pani Marcie) oraz niespotykany w dzisiejszych czasach ( a szkoda) zespół montażystów.

by Monika Antoniak on Wyroby kamieniarskie

Dziękuje za szybką i piękna realizację pomnika na grobie mojego męża.
Pani Marcie za zaangażowanie, fachowe doradztwo, ciepło i zrozumienie.
Serdecznie polecam firmę MSG GRANIT.

by Angelika on Wyroby kamieniarskie

Bardzo ładnie wykonany pomnik dziękuję

by Edyta on Wyroby kamieniarskie

Dziękuję z całego serca za przepiękną realizację pomnika na grobie mojego męża.

Pani Magdzie za cierpliwość, fachowe doradztwo , a przede wszystkim za ciepło, zrozumienie i empatię w tak trudnych chwilach..
Panu Robertowi - wspaniałemu artyście , który tchnął w mój projekt duszę i sprawił, że jego ostateczny kształt przerósł wyobrażenie..

Miejsce i ludzie zdecydowanie godni polecenia.

by Mieczkowska Halina on Wyroby kamieniarskie
nagrobek

Serdecznie dziękuję Firmie MSG-GRANIT za wykonanie pięknego pomnika (na cmentarzu w Choroszczy). Jednocześnie pragnę podkreślić nie tylko pełny profesjonalizm, precyzję i rzetelność Wykonawcy, ale też kompetencje i fachowość obsługi klienta (szczególne podziękowania dla Pań Magdaleny i Marty). Pomnik został wykonany zgodnie z przyjętymi ustaleniami i przed zaplanowanym terminem. Życzę Firmie dalszego pomyślnego rozwoju ku zadowoleniu potencjalnych klientów, którzy poszukują solidnych i finansowo akceptowalnych wykonawców dla upamiętnienia swoich najbliższych Zmarłych, Halina z Białegostoku.

by Joanna on Wyroby kamieniarskie

Dziękuję firmie MSG Granit, a w szczególności Pani Marcie za pomoc w doradztwie przy wyborze pomników. Bardzo profesjonalna firma z ludźmi o wspaniałym podejściu, polecam.

by Małgorzata on Wyroby kamieniarskie

Firma godna polecenia, wszystko wykonane fachowo bez zastrzeżeń, dziękuję Pani Marcie za serdeczność i pomoc .

by Janina on Wyroby kamieniarskie

Podziękowania FIRMIE MSG GRANIT za kompetentną i fachową obsługę. Szczególnie dziękuję Pani Magdzie za to, jakim jest wspaniałym człowiekiem, za jej empatię, wyrozumiałość, takt, profesjonalizm. Podkreślić pragnę rzetelność jaką prezentuje. Bardzo dobry zakład, polecam. Janina Ł

by Krystyna on Wyroby kamieniarskie

Dziękujemy firmie MSG za piękny pomnik. Pani Marcie ze szczerego serca chcielibyśmy podziękować za doradztwo przy pomniku.Po śmierci męża nie miałam do tego głowy z synami ,ale Pani Marta stanęła na wysokości zadania.Termin mieliśmy pod koniec kwietnia,ale pomnik stanął bardzo szybko . Jest piękny.Firma naprawdę umie doradzić bardzo solidna praca.Polecamy serdecznie oraz życzymy Firmie MSG jak najwięcej zleceń i tak solidnej jakości i doradztwa jakim My zostaliśmy objęci.

by Natalia on Wyroby kamieniarskie

Serdecznie dziękujemy pracownikom i właścicielom MSG GRANIT za rzetelne, terminowe i fachowe wykonanie grobowca. Firma charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, bogatą ofertą materiałów i wzorów, krótkim czasem realizacji projektu oraz doradztwem na najwyższym poziomie. Pomnik powstał zgodnie z naszą wizją. Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy MSG Granit.

by Grażyna on Wyroby kamieniarskie

Polecam Państwu firmę MSG GRANIT jako bardzo sumienną i rzetelną. Grobowiec został wykonany bardzo dobrze zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Prace wykonane terminowo, z dużą starannością. Przyjemna atmosfera i bezproblemowy kontakt z panią Martą jest kolejną zaletą, której można przypisać oto tej firmie. Podczas współpracy można było liczyć na poradę lub zmianę decyzji.
Polecam i składam wyrazy wdzięczności za współpracę.

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»