Opinie Klientów

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Wyroby kamieniarskie
Average rating:  
 86 reviews
by Bożena z rodziną on Wyroby kamieniarskie

Dziękujemy za ładny i elegancki pomnik , wszystko wykonane fachowo. Pani Marta bardzo serdeczna i pomocna, dziękujemy za cierpliwość.

by Zofia i Waldemar on Wyroby kamieniarskie

Dziękujemy za wykonanie pomnika w sposób solidny, zgodny z naszymi oczekiwaniami i Pani Marcie za pomoc i stały kontakt.

by Małgorzata on Wyroby kamieniarskie

Mogę wyrazić jak najlepszą opinię na temat zakładu kamieniarskiego MSG, pomnik wygląda pięknie i estetycznie. Pani Marta bardzo miła, kompetentna i cierpliwa osoba.

by Anna z Córką on Wyroby kamieniarskie

Serdecznie dziękujemy za piękne i estetyczne wykonanie nagrobka.
Zakład Msg Granit wywiązał się z umowy bezbłędnie, a nawet przed czasem.
Opinie o Pani Marcie są w 100% zgodne z prawdą, bardzo kompetentna i uprzejma osoba, na właściwym miejscu.
Anna z Córką

by Mariusz z rodziną on Wyroby kamieniarskie
Podziękowania

Serdeczne podziękowania firmie Msg Granit za wykonanie kolejnego nagrobka dla naszych bliskich. Profesjonalna i fachowa obsługa. Pani Marta bardzo miła i kompetentna osoba.

by Raisa on Wyroby kamieniarskie

Projekt pomnika wiernie odwzorowany w rzeczywistości. Podziękowania pracownikom firmy MSG Granit za rzetelnie wykonaną pracę. Szczególne podziękowania Pani Marcie Swatkowskiej za empatię i profesjonalne podejście.
Firma godna polecenia.

by Maria Połowniak on Wyroby kamieniarskie

W skrócie można powiedzieć o działalności MSG Granit :profesjonalność, perfekcja i rzetelność w pracy na każdym etapie funkcjonowania , począwszy od projektu nagrobka, przygotowaniu umowy, a kończywszy na jego wykonaniu. Jesteśmy wdzięczni pracownikom firmy za szybkie i solidne postawienie nagrobka naszych dziadków w Knyszynie, Bogata oferta wzorów nagrobków i grantów, z których mają być wykonane, jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednego zleceniodawcę. Maria i Krystyna

by Uścinowicz A on Wyroby kamieniarskie
Ocena nagrobek

Szczerze polecam usługi p.Swatkowskich. Fachowo i przedterminowo: zamówienie pomnika na pocz.marca 22 w umowie czas wykonania połowa maja 22 - w realu przed 15 kwietnia 22 nagrobek już stoi. Wykonanie zgodne z zamówiwniem, wszystkie moje pomysły można było wykonać, w przeciwieństwie do innych zakładów kamieniarskich, gdzie proponowano inny kamień, podwójną płytę i termin wykonania do 11 miesięcy. Ceny porównywalne jak u innych. Podpowiedzi Pani Marty przy opracowaniu projektu pomnika nieocenione i trafne. Jestem zadowolony z efektu końcowego. Ocena 10/10. Uścinowicz A.

by Barbara Doliwa on Wyroby kamieniarskie

Serdecznie dziękuję firmie MSG za wykonanie pomnika. Szczególne podziękowanie kieruję w stronę Pani Marty za pełny profesjonalizm , zaangażowanie , fachowość. Dziękuję za pomoc , za otwarte serce i życzliwość. Zlecone wykonanie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami / w szczegółach nawet lepiej/. To wspaniała wizytówka firmy. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę MSG jako rzetelnego wykonawcę w zakresie usług kamieniarskich. Dziękuję również dla Pani Magdy. Barbara

by Halina on Wyroby kamieniarskie

Serdecznie dziękuję firmie MSG Granit za rzetelną i terminową realizację pięknego pomnika. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Marty Swatkowskiej za profesjonalne doradztwo i pomoc oraz współpracę.
Firma godna zaufania. POLECAM!

by Kuklo on Wyroby kamieniarskie
Ocena wykonania zamówienia.

W całej pełni wysoce profesjonalna i bardzo przyjazna klientowi Firma Rodzinna. Pracownicy są bardzo pomocni i zaangażowani ,zarówno w wybór samej formy nagrobka, jak i dobór kamienia. Pani Marta Swatkowska była niezwykle pomocna przy wyborze kamienia a także doradzała sposób projektu graficznego napisów i dodatkowych elementów ozdobnych.Wykonawstwo na bardzo dobrym poziomie. W trakcie realizacji pracownicy w stałym kontakcie z klientem.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu. Bardzo polecamy. Helena i Cezary Kuklo

by Zofia Jasiuk on Wyroby kamieniarskie

Dziękuję firmie MSG Granit za wykonanie pięknego pomnika na grobie mojego męża. Fachowe doradztwo szybka realizacja.Szczegolne podziękowania Pani Marcie za zaangażowanie, ciepło,zrozumienie, empatię.Wlascicielom dziękuję za profesjonalne dokonanie zmian.Z całego serca polecam tę firmę, wykonują najpiękniejsze pomniki.

by Elżbieta on Wyroby kamieniarskie

Chciałabym serdecznie podziękować za realizację pomnika. Szybko, sprawnie i w terminie, dziękuję za fachową i rzetelną pomoc Pani Marcie. Gorąco polecam firmę MSG granit.

by Elżbieta on Wyroby kamieniarskie

Szybko,sprawnie, w terminie , pomnik przepiękny.. Dziekuje za fachowa pomoc Pani Marcie. Goraco polecam firmę MSG!

by Piotr on Wyroby kamieniarskie

Sprawnie,dokladnie,niezwykle fachowo
w skali od1-10 daję 11

by Jolanta on Wyroby kamieniarskie

Pełen profesjonalizm, doradztwo, ciepła atmosfera, zrozumienie, szybka realizacja pomników. Dziękuję Pani Magdo!!! Jest Pani właściwą osobą na właściwym miejscu. Serdecznie polecam Firmę MSG GRANIT!

by ELŻBIETA on Wyroby kamieniarskie

Dziękuję firmie MSG Granit za cudowny pomnik. Firma godna polecenia, fachowe i profesjonalne doradztwo ( ukłony pani Marcie) oraz niespotykany w dzisiejszych czasach ( a szkoda) zespół montażystów.

by Monika Antoniak on Wyroby kamieniarskie

Dziękuje za szybką i piękna realizację pomnika na grobie mojego męża.
Pani Marcie za zaangażowanie, fachowe doradztwo, ciepło i zrozumienie.
Serdecznie polecam firmę MSG GRANIT.

by Angelika on Wyroby kamieniarskie

Bardzo ładnie wykonany pomnik dziękuję

by Edyta on Wyroby kamieniarskie

Dziękuję z całego serca za przepiękną realizację pomnika na grobie mojego męża.

Pani Magdzie za cierpliwość, fachowe doradztwo , a przede wszystkim za ciepło, zrozumienie i empatię w tak trudnych chwilach..
Panu Robertowi - wspaniałemu artyście , który tchnął w mój projekt duszę i sprawił, że jego ostateczny kształt przerósł wyobrażenie..

Miejsce i ludzie zdecydowanie godni polecenia.

Page 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»