Opinie Klientów

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 31 reviews

Współpraca z firmą MSG Granit, a głównie z Panią Magdą zdecydowanie jest godna polecenia. Od samego początku, czyli przygotowania projektu zgodnie z naszymi wymaganiami i oczekiwaniami, aż po realizację nagrobka, mogliśmy liczyć na pełen profesjonalizm i wsparcie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników firmy jesteśmy zadowoleni w 100%.

Schody i pomnik wykonane na czas i zgodnie z projektem.Pani Magda i Pan Marek to mili, otwarci, kompetentni i dotrzymujący słowa właściciele - i co ważne, czują bluesa.Gorąco polecam!Mr Martin G ; J'ai vu la tombe de ma grand mere dernierement, j'ai trouve l'ouvrage de bonne qualite,je vous remercie pour ce travail.

Kiedyś jak będę już stary, usiądę w bujanym fotelu i opowiem wnukom o współpracy z MSG. Pełen profesjonalizm, błyskawiczne wykonanie i przystępne ceny. Cóż można chcieć więcej? Polecam z czystym sumieniem !!!

Serdeczne podziękowania firmie MSG GRANIT za wykonanie pięknego nagrobka. Profesjonalność,terminowość i wyjątkowa życzliwość na każdym etapie wykonywania pomnika.Z całego serca polecamy i pozdrawiamy.Iwona z rodziną.

by Wojciech on Wyroby kamieniarskie

W ciągu ostatniego pół roku firma MSG wykonała dla mnie całkiem sporo prac - wykończyli mi schody, zrobili posadzki na trzech tarasach, wykonali parapety, blaty do kuchni i łazienek, obłożyli kamieniem mój kominek. Każda z tych prac to było oddzielne zamówienie. Ani przez moment nie pomyślałem o tym, żeby kolejne prace zlecać konkurencji - fachowcy z Zabłudowa robili wszystko dokładnie tak jak tego chciałem. Pan Daniel zawsze szybko odpowiadał na maile, a kiedy odwiedzałem siedzibę firmy był bardzo pomocny przy doborze materiału.W ostatnim czasie miałem sporo do czynienia z różnymi specjalistami - hydraulikami, elektrykami, murarzami, tynkarzami, meblarzami, itd mam więc dobry pogląd na sprawę. MSG to firma, na której można polegać. Jestem pewien, że w przyszłości będę dalej korzystał z ich usług.

by Elżbieta on Wyroby kamieniarskie

Jestem, po mojej najukochańszej mamie, osobą bardzo wymagającą. Pani Magda i FIRMA RODZINNA MSG GRANIT spełniła w 100% moje oczekiwania i wymagania właśnie w projekcie i wykonaniu nagrobka dla mojej mamy. Przede wszystkim, na każdym etapie - od projektu pomnika, wyboru materiału, aż po wykonanie, czułam doradztwo, wsparcie i pełen profesjonalizm!!!. Dziękuję i bardzo POLECAM w 100% - Elżbieta z rodziną

Pani Magdo, słowa nie oddadzą wyrażeniu wdzięczności za pomoc w powstaniu pięknego pomnika z pięknego granitu mojej mamie. Pani profesjonalizm i miła aparycja dokonała tego czego oczekiwałam w stu procentach.
Dziękuję Firmie MSG-Granit za wykonanie renowacji pomnika moich teściów.
Fachowość, solidność i wszelkie starania to cechuje tę Rodzinną Firmę.
Pozdrawiam i polecam wszystkim tak serdecznych, kompetentnych pracowników z MSG-Granit. Jest to FIRMA NUMER JEDEN. Alicja

Jestesmy z mezem bardzo zadowoleni z uslug i jakosci jakie oferuje firma MSG. Zlecenie zostalo wykonane bardzo szybko a wspolpraca byla genialna. Polecam!!!

by Weronika on Wyroby kamieniarskie

Dziękujemy bardzo za blaty!!!Fachową robota!MSG -SUPER!!!Wszystkim polecamy!!

by Iwona Brzozowska on Wyroby kamieniarskie

Pani Magdo- dziekuje. Za otwarte serce, za chec do wspolpracy, za potraktowanie budowy ostatniego domu dla mojej mamy bardzo indywidualnie, za czas, za cieplo w kontaktach, za dotrzymanie obietnic. Zas do potencjanych klientow firmy MSG Granit Swatkowscy w Zabludowie- zwracajcie sie do nich z najbardziej wymarzonymi pracami/ zamowieniami (nie tylko nagrobkami, ale takze budowalnymi)- duzy wybor matertialow, znajomosc rynku akcesoriow, maszyny, na ktorych mozna dopracowac kazdy detal, otwarta rozmowa na kazdym etapie realizacji zamowienia.

Dziękuje Panu Danielowi za profesjonalne podejście do tematu jakim jest realizacja nagrobka. Pracownik firmy wykazał się wyczuciem smaku oraz gustu przy dobieraniu fasonu oraz przy projektowaniu pomnika. Na dużo uznanie zasługuje również kontakt Pana Daniela podczas postępu prac na cmentarzu.
Pozdrawiam serdecznie Anna.

by Barbara on Wyroby kamieniarskie

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez firmę MSG Granit.Kompetentny doradca- Pan Daniel wykazał fachową wiedzę i duże zaangażowania pomagając nam wybrać odpowiedni rodzaj kamienia i formę nagrobka. Rzetelnie nadzorował również proces jego montażu. Zdecydowanie polecam tą firmę i dziękuję zwłaszcza Panu Danielowi. Pozdrawiam

by Katarzyna on Wyroby kamieniarskie

MSG Granit z Zabłudowa jest wykonawcą godnym polecenia.Spółka ta dysponuje bardzo szeroką ofertą materiałów, zapleczem technicznym i pracownikami, co pozwala jej na wykonanie zleceń nawet najbardziej wymagających klientów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Katarzyna Stępnicka,osoba,która zapewnia kompleksową obsługę procesu zamówienia, odznaczając się przy tym bardzo profesjonalnym podejściem do klienta.Jestem bardzo zadowolona z pomnika wykonanego przez MSG Granit.
Katarzyna z Siedlec.

Bardzo dziękuję Pani Magdzie i pracownikom firmy za wykonanie pomnika dla drogiej mojej rodzinie osobie,życzliwe wspieranie w trudnych chwilach,fachowe i terminowe wykonanie. Polecam usługi tej firmy.

by Agnieszka D on Wyroby kamieniarskie

Bardzo dziękuję pani Magdzie Swatkowskiej i pracownikom firmy MSG nie tylko za piękny pomnik ale i za pomoc jaką otrzmałam. Profesjonalizm i obsługa na wysokim poziomie.Polecam i pozdrawiam.

by Agnieszka T. on Wyroby kamieniarskie

Dziękujemy za szybką i fachową realizację naszych zamówień.

Z okazji Świąt życzymy zdrowia, rodzinnej atmosfery, odpoczynku oraz wszystkiego najlepszego w 2015r. całej załodze MSG Granit

by Dżaneta on Wyroby kamieniarskie

Najwyższe uznanie Firmie MSG Granit za życzliwe doradztwo, profesjonalizm na każdym etapie budowy pomnika oraz solidne i sprawne wykonanie zleconej usługi. Pani Katarzynie Stępnickiej dziękuję za takt, życzliwość i zrozumienie.

MSG-polecam usługi. Miłe podejście do klienta i konkretne doradztwo. Bardzo ładne wzory, solidne materiały. Zlecenie wykonane na czas i na wysokim poziomie. Po kilku latach był potrzebny demontaż płyty naklejenie liter i ponowne postawienie płyty na nagrobku. Usługa została wykonana bardzo sprawnie i profesjonalnie. Jeszcze raz zdecydowanie polecam!

by Urszula on Wyroby kamieniarskie

Profesjonalna obsługa, perfekcyjne doradztwo, duży wybór kamienia i ogólnie wszystko na wysokim poziomie. Największe podziękowania kieruję do Pani Magdy Swatkowskiej. Oby otaczało nas więcej takich życzliwych ludzi! Dziękuję!!!

by Maria Marta on Wyroby kamieniarskie

Wyrazy uznania Firmie MSG Granit Zabłudów za każdy etap prac przy budowie nagrobka drogich mi Osób. Firmę cechuje solidność, profesjonalizm, fachowe doradztwo. Za wspaniały efekt końcowy oraz niespotykaną życzliwość i zrozumienie dziękuję przede wszystkim Pani Magdzie Swatkowskiej.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»